1890–1977
448
133 %
107 500 CZK
42 500 CZK
10 500 000 CZK
lithography
h 58 ✕ w 48 cm
Signature: RD Jan Zrzavý
pencil drawing, lined paper
h 9 ✕ w 7 cm
Signature: RD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 25 000 |
pastel, barevné křídy, karton
22,5 x 31 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan, Z. J.
Starting price: | CZK 95 000 |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Bolest
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Milenci
pastel, papír
18 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan
Starting price: | CZK 45 000 |
23 x 15 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 9 000 |
barevná litografie 8/200
19,5 x 25,5 cm
Starting price: | CZK 7 000 |
litografie
45 x 35,5 cm
Starting price: | CZK 10 000 |
1915
litografie
24 x 17,2 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Meditace
Starting price: | CZK 16 000 |
1918
litografie
24,2 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Toiletta
kresba perem, papír
10,5 x 8 cm
Signature: značeno na rubu v přiloženém dopise Jana Zrzavého
Starting price: | CZK 20 000 |
barevná litografie 17/200
32 x 47,5 cm
Starting price: | CZK 28 000 |
lept 20/100
25,2 x 23 cm
Starting price: | CZK 11 000 |