1890–1977
448
133 %
107 500 CZK
42 500 CZK
10 500 000 CZK
pastel, barevné křídy, karton
22,5 x 31 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan, Z. J.
Starting price: | CZK 95 000 |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Bolest
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Milenci
pastel, papír
18 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan
Starting price: | CZK 45 000 |