1890–1977
448
133 %
107 500 CZK
42 500 CZK
10 500 000 CZK
komb. technika, lepenka
22,5 x 31,5 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý 3.VI.66
Starting price: | CZK 68 000 |
pastel, papír
16 x 20 cm
Signature: sign. PD Z.J.
Starting price: | CZK 28 000 |
litografie
50 x 37 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý