1890–1977
448
133 %
107 500 CZK
42 500 CZK
10 500 000 CZK
barevná litografie 8/200
19,5 x 25,5 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 7 000 |
23 x 15 cm
Starting price: | CZK 9 000 |
litografie
45 x 35,5 cm
Starting price: | CZK 10 000 |
1915
litografie
24 x 17,2 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Meditace
Starting price: | CZK 16 000 |
1918
litografie
24,2 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Toiletta
kresba perem, papír
10,5 x 8 cm
Signature: značeno na rubu v přiloženém dopise Jana Zrzavého
Starting price: | CZK 20 000 |
barevná litografie 17/200
32 x 47,5 cm
Starting price: | CZK 28 000 |