1890–1977
448
133 %
107 500 CZK
42 500 CZK
10 500 000 CZK
kolorovaná litografie akvarelem
17 x 14,5 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, v kameni J.Z. 20
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
27 x 35 cm
Signature: sign. PN Zrzavý Jan
Starting price: | CZK 980 000 |
tempera, dřevěná deska
27,5 x 36 cm
Signature: sign. LD Zrzavý Jan 1953
Starting price: | CZK 680 000 |
komb. technika, karton
18,5 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Starting price: | CZK 46 000 |
barevná litografie 87/100
35 x 25 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan
Starting price: | CZK 29 000 |
pastel, tužka, papír
19 x 26 cm
Signature: sign. PD J.Z.
Starting price: | CZK 48 000 |
pastel, papír
15 x 26 cm
Signature: sign. PD J.Z. 62
Starting price: | CZK 38 000 |