1890–1977
448
133 %
107 500 CZK
42 500 CZK
10 500 000 CZK
lept 20/100
25,2 x 23 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 11 000 |
barevná litografie 30/200
32 x 47,5 cm
Starting price: | CZK 30 000 |
originální kolorovaná litografie
18 x 25 cm
Starting price: | CZK 19 000 |
barevná litografie
32 x 47,5 cm
tužka, papír
25 x 18 cm
Signature: sign. Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 7 000 |
kresba pastelem, karton
27 x 33,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan 1945
Starting price: | CZK 50 000 |
kresba pastelem, papír
11,5 x 16,5 cm
Signature: sign. PD J.Z.
kresba pastelem, papír
13,5 x 20 cm
Signature: sign. PD J.Z.