1890–1977
448
133 %
107 500 CZK
42 500 CZK
10 500 000 CZK
13 x 19 cm
Signature: sign. PD J. Z.
Starting price: | CZK 44 000 |
litografie
43,5 x 36 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
lept 68/100
23 x 15 cm
Starting price: | CZK 14 500 |
kresba tužkou, akvarel, papír
13,5 x 16 cm
Signature: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Starting price: | CZK 22 000 |
lept 27/100
23 x 15 cm
pastel, papír
14 x 20,5 cm
Signature: sign. LD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 28 000 |
1918
kresba tuší, papír
13 x 10,5 cm
Signature: sign. LD Zrzavý 18
Starting price: | CZK 55 000 |
barevné pastelky, tužka, papír
12,5 x 16,5 cm