1890–1977
448
133 %
107 500 CZK
42 500 CZK
10 500 000 CZK
lithography
h 58 ✕ w 48 cm
Signature: RD Jan Zrzavý
pencil drawing, lined paper
h 9 ✕ w 7 cm
Signature: RD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 25 000 |
barevná litografie 30/200
32 x 47,5 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 30 000 |
kresba pastelem, karton
27 x 33,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan 1945
Starting price: | CZK 50 000 |
tužka, papír
25 x 18 cm
Signature: sign. Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 7 000 |
barevná litografie
32 x 47,5 cm
originální kolorovaná litografie
18 x 25 cm
Starting price: | CZK 19 000 |
kresba pastelem, papír
11,5 x 16,5 cm
Signature: sign. PD J.Z.
kresba pastelem, papír
13,5 x 20 cm
Signature: sign. PD J.Z.
13 x 19 cm
Signature: sign. PD J. Z.
Starting price: | CZK 44 000 |
litografie
43,5 x 36 cm
lept 68/100
23 x 15 cm
Starting price: | CZK 14 500 |
kresba tužkou, akvarel, papír
13,5 x 16 cm
Signature: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Starting price: | CZK 22 000 |
lept 27/100
23 x 15 cm