1886–1977
olej, plátno
v 76,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Villi Nowak
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
v 59 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak 40
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kvaš
48 x 35 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vilém Nowak
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
48 x 62 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
45,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, tempera, překližka
29 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Vilém Nowak 1974
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
83 x 53 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akvarel, karton
27 x 39 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
45,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD W. Nowak