1886–1977
olej, plátno
69 x 87 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej na plátně
80 x 99 cm
Signatura: signováno vpravo dole Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
48 x 63 cm
Signatura: sign. Willi Novak.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, karton
35 x 26 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
1935 - 1940
olej, mal. lepenka
58 x 48 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak