1886–1977
akvarel
v 31,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD monogram W. N.
v 28,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel
v 31,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD monogram W. N.
v 28,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Wili Novak
v 28,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
v 23 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
barevná litografie
v 26 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 28 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel
v 28 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
26 x 19 cm
Signatura: PD Nowak
30. léta 20. stol.
akvarel, karton
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram W. N.