1886–1977
akvarel, karton
33 x 44,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD W. N.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
50 x 75 cm
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akvarel, karton
34 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
olej, plátno
60 x 79 cm
Signatura: PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |