1886–1977
olej, lepenka
52 x 68 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akvarel, karton
27 x 22 cm
Signatura: sign. PD W.A.
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, sololit
35 x 49 cm
Signatura: sign. PD Wilem Nowak 73
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
33 x 43 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
37,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak 73
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |