1886–1977
1935 - 1940
olej, malířská lepenka
58 x 48 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1925 - 1927
olej, plátno
48 x 65 cm
Signatura: sign. Nowak Wili
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
cca 1935
olej, plátno
43 x 53 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
akvarel, karton
31,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD W. N.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |