1886–1977
olej, překližka
v 47,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Vilém Nowak
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno, sololit
v 35 ✕ š 50 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
v 49 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Vilém Nowak
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
v 59 ✕ š 71 cm
Signatura: PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
v 46,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Villi Nowak
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
v 35 ✕ š 45 cm
Signatura: PD W. Nowak
olej, lepenka
57 x 39 cm
Signatura: sign. PD Villi Nowak, na rubu Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akvarel, karton
33 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
20. léta 20. s
olej, plátno
82,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1930 - 1935
olej, lepenka
22,5 x 27,5 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akvarel, karton
26 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1932 - 1935
olej, plátno
70 x 54 cm
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |