1886–1977
olej, plátno
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 265 000 Kč |
kol.r. 1909
olej, lepenka
40 x 31 cm
Signatura: sign. vzadu W. Nowak
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olejová tempera, překližka
40 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Vilém Nowak 1972
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |