1886–1977
1930 - 1935
olej, lepenka
22,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
20. léta 20. s
olej, plátno
82,5 x 56 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akvarel, karton
33 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |