1886–1977
olej, plátno
48 x 62 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, tempera, překližka
29 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Vilém Nowak 1974
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
45,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |