1886–1977
131
134 %
550 000 Kč
olej, dřevěná deska
v 50 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Vilém Nowak
olej, plátno
v 76,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Villi Nowak