63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
1981 - 1982
olej, pastel, sololit
120 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, akryl, pastel, překližka
120 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák září říjen 1981
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |