63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
olej, plátno
195 x 114 cm
Signatura: sign. na rubu Vladimír Novák červen - srpen 1978
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2006
olej, plátno
70 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 2006
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1968
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, překližka
183 x 122 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1985
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kvaš, papír
64 x 48,5 cm
Signatura: V. Novák 93
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |