63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
olej, plátno
80 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 1968
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, sololit
150 x 122 cm
Signatura: sign. LD V. Novák, na rubu V. Novák 5. - 8. 1983
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |