63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
barevná litografie 41/70
v 37,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: UD V. Novák, PD 1991
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD V. Novák
v 24,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD V. Novák, PD 1973
barevná litografie
v 40 ✕ š 27,5 cm
Signatura: UD V. Novák
olej, plátno
v 65 ✕ š 55,5 cm
Signatura: na rubu V. Novák, na blindrámu V. Novák leden 1991
8 x barevná litografie 57/70
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: 8 x V. Novák 82
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 63 ✕ š 46,5 cm
Signatura: na rubu Vladimír Novák 1978
barevná litografie, autorský tisk
42 x 30 cm
Signatura: UD Vladimír Novák, PD 1982
barevná litografie 40/70
37.5 x 22,5 cm
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1968
litografie
26,5 x 24 cm
Signatura: UD V. Novák
barevná litografie 37/70
40 x 37,5 cm
Signatura: UD V. Novák 82