63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
barevná litografie 39/70
37 x 22,5 cm
Signatura: UD V. Novák, PD 1991
barevná litografie 37/70
42 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Novák 82
barevná litografie 37/70
42 x 29,5 cm
Signatura: LD V. Novák 82
barevná litografie 40/70
37,5 x 22,5 cm
Signatura: UD V. Novák , PD 1991
barevná litografie 37/70
42 x 30 cm
Signatura: UN V. Novák 82
olej, plátno
80 x 99 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1968
kombinovaná technika, deska
88 x 63 cm
Signatura: PD V. Novák, na rubu únor květen 1982 Vladimír Novák
2004
olej, pastel, sololit
90 x 60 cm
Signatura: na rubu V. Novák 2004
1981 - 1982
olej, pastel, sololit
120 x 80 cm
Signatura: V. Novák na rubu
olej, akryl, pastel, překližka
120 x 78 cm
Signatura: na rubu V. Novák září říjen 1981
barevná litografie 6/70
42 x 29,5 cm
Signatura: V. Novák 82
olej, plátno
180 x 120 cm
Signatura: na rubu V. Novák březen 1999