63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 63 ✕ š 46,5 cm
Signatura: na rubu Vladimír Novák 1978
barevná litografie, autorský tisk
42 x 30 cm
Signatura: UD Vladimír Novák, PD 1982