63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
barevná litografie 40/70
37.5 x 22,5 cm
Signatura: UD V. Novák, PD 1991
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1968
litografie
26,5 x 24 cm
Signatura: UD V. Novák