63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
barevná litografie 37/70
40,5 x 27,5 cm
Signatura: V. Novák 81
2002
barevné křídy, tempera, pastel, plátno
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 10/2002
litografie 37/70
41,5 x 30 cm
Signatura: V. Novák 82
litografie 37/70
42 x 30 cm
Signatura: V. Novák 82
litografie 37/70
42 x 30 cm
Signatura: V. Novák 82