63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák - 1968
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2002
barevné křídy, tempera, pastel, plátno
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 10/2002
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |