63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 1968
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
116 x 106 cm
Signatura: sign. PD V. Novák 80, na rubu červenec - srpen V. Novák 1980
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |