63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
kombinovaná technika, akvarel, tuš, pastel, běloba, koláž
v 62,5 ✕ š 46 cm
Signatura: na rubu Vladimír Novák 1978
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
v 130 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu V. Novák 5/2002
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |