63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
2005
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 6/2005 "Pobřeží"
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, akryl, pastel, překližka
183 x 122 cm
Signatura: sign. LD V. Novák 83, na rubu V. Novák
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
2005
olej, plátno
70 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 10/2005
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |