63
159 %
13 000 Kč
587 Kč
330 000 Kč
olej, plátno
v 94,5 ✕ š 105 cm
Signatura: na rubu V. Novák leden 1970
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 1968
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
116 x 106 cm
Signatura: sign. PD V. Novák 80, na rubu červenec - srpen V. Novák 1980
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
75,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 1970
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
80 x 99 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, sololit
150 x 122 cm
Signatura: sign. LD V. Novák, na rubu V. Novák 5. - 8. 1983
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2004
olej, pastel, sololit
90 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 2004
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
89 x 125 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1968
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |