bronzová plastika
v 41 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
v 24,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD H Laurens, LD monogram HL v tisku
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Endre Nemes 35
bronzová plastika
v 25,5 cm
Signatura: dole na plintě O. Švec
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
v 11,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD B. Reynek
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
originální černobílá fotografie
v 27,5 ✕ š 26 cm
Signatura: na rubu monogram JL 1931
originální černobílá fotografie, papír na kartonu
v 28 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jan Lauschmann 26 na kartonu, na rubu Jan Lauschnamm
olej, plátno, lepenka
v 28,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Lev 24.
kresba tuší, akvarel
v 21 ✕ š 16 cm
Signatura: PD B Lacina 31
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
kresba tuší, akvarel
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Konůpek 29.
reliéf, pálená hlína
v 24 ✕ š 17 cm
Signatura: LD monogram F. B. 1925.
v 21,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1932
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Tittelbach V. 23.
litografie
v 14,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20
kolorovaný lept
v 10 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD F. F. Langer 30
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1933, LD Vondrouš 1933 v tisku
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD autorské razítko s monogramem TFŠ
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A. Majer, monogram A. M. v tisku
litografie
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Kaláb 32
olej, lepenka
v 71,5 ✕ š 102 cm
14 x lept 95/200
v 45 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 14 x různě
v 31 ✕ š 24 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1936