v 39 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Alb Gleizes 28
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
originální původní sádrová plastika
v 17 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: LD A. Justitz 927
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kvaš, tuš, papír
v 31,4 ✕ š 21,8 cm
Signatura: UD Kupka
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kvaš, akvarel, papír
v 13 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Kupka, na rubu autorské razítko
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, enkaustika, deska
v 60 ✕ š 72,5 cm
Signatura: LD Ant. Procházka 32, na rubu Ant. Procházka
olej, plátno
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Štyrský 22, na rubu Květen 1922 Štyrský
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
v 37 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Foltýn Praha 1935
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 51 cm
Signatura: PD V. Zykmund 1939
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
kolorovaný lept
v 29 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: LD monogram I. W. K. 39, na rubu monogram I. K. 39
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tempera, lepenka
v 58 ✕ š 44 cm
Signatura: PD K. Jílek 38
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kresba uhlem, tuš, papír
v 16,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram AP 1924
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kresba tuší, karton
v 47,5 ✕ š 41 cm
Signatura: LD monogram AH 37
olej, plátno
v 48 ✕ š 20 cm
Signatura: PD M. Holý 38
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
v 21 ✕ š 13 cm
Signatura: LD monogram FH 32
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: PD monogram FH 31
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
v 25 ✕ š 13 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 36
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Prav. Kotík 1921, P. Kotík
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD K Jílek 25
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku