kresba tužkou, tuší
v 36 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PN monogram JU 28
litografie
v 18,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vojt S 37 v tisku
v 21,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1932
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Tittelbach V. 23.
bibliofilie, 15 x linoryt, akvarel 21/200
v 33,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na frontispisu Josef Čapek
kresba tuší, akvarel, karton
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: UD Konůpek 30
v 24,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD H Laurens, LD monogram HL v tisku
litografie
v 14,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD R Kremlička
litografie
v 16,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD R Kremlička
litografie
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD R Kremlička
olej, překližka
v 17,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Rabas 31
kresba tuší, akvarel
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram KPK 40
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD monogram TFŠ v tisku
v 19 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Jan Rambousek 1922
v 21 ✕ š 23 cm
v 23,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
kresba tuší, akvarel, karton
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: UD Konůpek 30
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
v 72,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD monogram KPK 35
v 33,5 ✕ š 25,5 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: PD O Bubeníček 23, na rubu 1923 / Ota Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
grafit, sepiová čerň, plátno
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Zrzavý 1932
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Emil Filla 28.
Vyvolávací cena: | 3 000 000 Kč |
kresba uhlem, papír
v 27 ✕ š 20,8 cm
Signatura: UD Kupka
kresba tuší, vernis mou, hedvábný papír
v 46 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Šíma 927
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |