kvaš, papír
v 17 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD monogram P. K. 41
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 90 cm
Signatura: PD Michalčík 47
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, překližka
v 23,5 ✕ š 29 cm
Signatura: LD Drtikol 1946, na rubu monogram F.D. 30/4 1946
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 80 cm
Signatura: LN 14. XI. 58, na rubu Málek / 14. XI. 58
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 41 cm
Signatura: PD J. Šíma 53
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
olej, sololit
v 29,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
v 73 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1959
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, překližka
v 28,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PN Hejna, na rubu 2 × V Hejna
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, lepenka
v 52,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, uhel, karton
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD J. Šíma 60
olej, plátno
v 55 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Rotrekl 56
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Foltýn 1960