olej, plátno
v 55,5 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1976-77, na rubu Ota Janeček 1977
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 80 cm
Signatura: PD J. Jíra 1966, na rubu J. Jíra 1966
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 62 ✕ š 70 cm
Signatura: PD J. Jíra 79, na rubu J. Jíra 1979
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, laky, sololit
v 71 ✕ š 110 cm
Signatura: LD Bělocvětov 70, na rubu A. Bělocvětov 70-71
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 56,5 ✕ š 76,5 cm
Signatura: PD B. Kopecký 69
kombinovaná technika, olejová tempera, sololit
v 25,5 ✕ š 71 cm
Signatura: PN F. Gross 72
olej, deska
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: LD monogram EA 65
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textilie, vrypy, barva, deska
v 33 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 61
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
v 64 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Hnátek 78
email, lepenka
v 42,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kubíček 1974
olej, plátno
v 64 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Dobiáš 67
olej, plátno
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD J. Riegel
olej, plátno
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: LD O. Janeček 79, na rubu Ota Janeček 1979