kombinovaná technika, deska
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: PD monogram JV
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akryl, plátno na desce
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu 1976 / F. Kyncl
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
v 82 ✕ š 63 cm
Signatura: PD R. Fila 70, na rubu na blindrámu R. Fila 1970
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 49 ✕ š 36 cm
Signatura: LD Chaba 77
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
v 90 ✕ š 130 cm
Signatura: PD Smetana 64, na rubu Jan Smetana / 1964
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, krton
v 46,5 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD K. Souček 69
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, sololit
v 119,5 ✕ š 89,5 cm
Signatura: PD Pešicová 68
olej, plátno
v 85 ✕ š 100 cm
Signatura: PD J. Jíra 80, na rubu J. Jíra
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, sololit
v 61 ✕ š 81 cm
Signatura: PD F. Gross
textilie, olej, lepenka
v 62 ✕ š 105,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 77-78, na rubu M. Rittstein 77-78
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, sololit
v 66 ✕ š 47 cm
Signatura: LD Boška
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, fixativ, karton
v 24 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 1971/76
olej, plátno
v 57 ✕ š 67,5 cm
Signatura: UN E. Ovčáček 78, na rubu Eduard Ovčáček 1978, E. Ovčáček 78
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
v 71 ✕ š 49 cm
Signatura: LD Vašíček 62
v 41 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Vašíček 62
v 60 ✕ š 82 cm
Signatura: UN K. Souček 79
olejová tempera, uhel, lepenka
v 62 ✕ š 88 cm
Signatura: PD Grus, LD 71
akvarel
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: PD M. Netík 70
olej, plátno
v 73 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vašíček 70
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Šlitr 66
enkaustika, sololit
v 52 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LN M. Šnajdr 76, na rubu Miroslav Šnajdr / 1976
tempera, lepenka
v 90 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Vajce
akvarel
v 26,5 ✕ š 57,5 cm
Signatura: PD Aleš Černý 72
olej, plátno
v 53 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LN Čáp 61