v 21 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Jílek 41
akvarel, tuš
v 30 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD B. Petrovan 49
kresba tuší, karton
47 x 31 cm (výře
Signatura: sign. PD monogram AH 55
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |