lept 17/199
18 x 31,5 cm
Signatura: neznačeno
23,3 x 15,6 cm
Signatura: PD Reynek
33 x 19,5 cm
Signatura: PD Daniela Havlíčková
suchá jehla 9/30
41,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 45, monogram E. F. v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |