1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
v 41 ✕ š 29 cm
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
v 43 ✕ š 26 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
komb. technika, plátno, sololit
91,5 x 62 cm
Signatura: sign. LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 114 000 Kč |
komb. technika, kvaš, karton
25 x 18,5 cm
Signatura: sign. LD Jiřincová
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
29 x 21 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 41
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
litografie
22 x 16,3 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 46
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kol.r. 1950
29 x 22 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
litografie
21,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 50
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
litografie
21,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 49
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
originální litografie 8/20
22 x 14 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 43
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
akvarel, tužka, karton
19 x 13,5 cm
Signatura: sign. DU L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
17 x 23 cm
Signatura: sign. vzadu L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |