1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
originální litografie 8/20
22 x 14 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 43
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
akvarel, tužka, karton
19 x 13,5 cm
Signatura: sign. DU L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
17 x 23 cm
Signatura: sign. vzadu L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |