1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
komb. technika, karton
29 x 20 cm
Signatura: sign. LD L Jiřincová
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie, asfalt 5/15
17,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 49
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |