1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
litografie 10/50
37 x 27 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kombinovaná technika, olej, pastel
40,5 x 25,5 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, pastel, malíř. lepenka
32 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, akvarel, běloba, kart
36 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, tužka, karton
24,5 x 17,5 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |