1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
olej, lepenka
v 55 ✕ š 79,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
barevná litografie 180/200
36,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD L Jiřincová
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kvaš, pastel, barevné křídy, ruční papír
39 x 29 cm (výřez)
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 50
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
29 x 39 cm
Signatura: LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |