1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
komb. technika, kvaš, karton
25 x 18,5 cm
Signatura: sign. LD Jiřincová
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
29 x 21 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 41
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |