1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
komb. technika, plátno, sololit
91,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 114 000 Kč |
91,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová
91,5 x 62 cm