1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
froasáž, karton
60 x 40 cm
Signatura: LN 6/9/90
fotografie
37,5 x 27,5 cm
Signatura: nesignováno
froasáž
50 x 40 cm
litografie
9,3 x 5,9 cm
Signatura: v tisku Lada Novák
froasáž
29,5 x 21 cm
Signatura: LN 95
froasáž
29 x 41,5 cm
Signatura: LN 25/3/78
froasáž
29,5 x 20,5 cm
Signatura: LN 95
18 x 13,7 cm
Signatura: Ladislav Novák 1941
grafický list 29/50
29 x 21 cm
Signatura: Ladislav Novák
froasáž
30 x 42 cm
Signatura: monogram LN
kresba tužkou, papír
21 x 8 cm
Signatura: na rubu L. Novák
muchláž
48 x 38 cm
Signatura: LN 88