1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
60. - 70. léta 20. stol.
grafický list
29,5 x 42 cm
Signatura: monogram LN 5.5
muchláž, akvarel, tužka
40 x 29 cm
Signatura: UD značkou autora Signes (magie)
froasáž, karton
50 x 40 cm
Signatura: UD 3/3/92 L equilibre labile
litografie 22/30
15,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
froasáž, akvarel, papír
50 x 40 cm
Signatura: UD značkou autora 21 01 88 Ébouriffé
muchláž
10,5 x 29 cm
Signatura: monogram 84
8 x 6 cm
Signatura: Láďa Novák v tisku
27 x 19,5 cm
Signatura: Ladislav Novák
muchláž
50 x 40 cm
Signatura: monogramem LN
1921
8 x 6 cm
8 x 6 cm
57 x 39 cm
Signatura: monogramem LN