1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
litografie
26 x 18 cm
Signatura: v tisku Novák
kombinovaná technika, muchláž, akvarel, tuš
29,5 x 65,5 cm
Signatura: monogramem LN 86
9,5 x 7 cm
Signatura: Láďa Novák 18 v tisku
1921
10 x 7 cm
Signatura: Láďa Novák 1921 v tisku
froasáž
29 x 20,5 cm
Signatura: monogramem
muchláž, akvarel
39 x 47 cm
Signatura: monogramem L. N. 82
1916
10,5 x 8 cm
Signatura: Láďa Novák 1916 v tisku
8,5 x 6,5 cm
Signatura: Novák 38 v tisku
1916
8 x 5,5 cm
1921
9,7 x 7 cm
10 x 7 cm
Signatura: Láďa Novák 1920 v tisku
froasáž
19,5 x 21 cm
Signatura: monogram